Vagabund story

 

Značka Vagabund se rodila více méně z ničeho, i když to celé vlastně začalo už na základní škole, kam dorazil jeden ze spolužáků s podivnou mikinou s divnými obrazci a tvrdil, že mikina stála 1000 Kč. Tenkrát skoro před patnácti lety, ta značka na mě působila odpudivě, nosil to každej skejťák. Skejťák jsem nikdy nebyl, ale abych se přiznal, tak jsem ji později taky nosil, abych zapadl mezi ostatní. Mezi ostatní???? Mezi ostatní?! To bylo ono, někde tam byl prvopočátek značky Vagabund, protože jsem vlastně nikdy nechtěl splývat s ostatními, ale naopak.

Proto jsem začal jako jediný z okolí nosit o 3 velikosti větší hiphopové oblečení, abych vyčníval z davu. Pro tohle všechno, právě když jsem přemýšlel, kam bych mohl vložit svůj kapitál tak, aby to dávalo smysl, byla vlastní značka oblečení jasná volba. Každý mi říkal, že založit značku oblečení není jednoduché a podobné bláboly. Měli pravdu, bylo to ohromně těžké, ale je to tu přátelé.

Je tu značka Vagabund, značka oblečení, kterou se neocejchujete jen proto, že ji má každý na sobě nebo že to je zrovna teď módní trend. Jsou to kusy oblečení pro lidi, kteří se v tomto světě a v této podivné době cítí stejně. Nejsme stejní, nemusíme být stejní, nechceme být stejní, tak nebuď stejnej, buď jen stejně nalazenej na vlnu Vagabund.

Carlos Vagabund      Nesnaž se někomu podobat. Měj svůj svět. Projev se naplno, cítíš-li to stejně jako my.          

ALE POZOR! Měj na paměti, že svoboda projevu ještě neznamená svobodu po projevu✊🏻

  

Takový prostě jsem! Jdu do všechno přímo a srdcem. A když to tam je, nic a nikdo mě nezastaví. Stejně tak vznikal můj Vagabund Barber Shop. Začal jsem stříhat v koupelně jako totální samouk své známé a kamarády. Byli spokojení, a proto o mě řekli dál. A dnes už jsou moji klienti jako moje druhá rodina, setsakra velká vagabundí rodina, která jede ve stylu. Ví, že u mě v barber shopu dostanou něco navíc. Originalitu, styl, neokoukanost, prostě vagabund rukopis.

 

https://www.vagabundbarbershop.cz/

 

Jsem barber a duše fashion značky Vagabund. Těším se na všechny nové i současné členy Vagabund family, která už dneska tvoří neporazitelnou armádu.